Styrelse

Svenskföreningens styrelse 2020 består av Lars Håkansson, ordförande,
Henrik Nybom, Therese Solgren, Stefan Trygg och Anna-Lena Öberg.

Styrelse för Svenskföreningen i Hua Hin:

 

Lars Håkansson, ordförande lasse@sfhh.se 
Henrik Nybom, vice ordförande henrik@sfhh.se
Therese Solgren therese@sfhh.se
Stefan Trygg stefan@sfhh.se
Annalena Öberg annalena@sfhh.se
   
   
   
Valberedningen:
Anci Länta
Lars Gullstrand
anci@sfhh.se
larsg@sfhh.se
Revisor:
C-G Ericsson
Lars Roos, suppleant
c-g@sfhh.se
lasseroos@sfhh.se